O nás

Spoločnosť Optimal Care s.r.o. je slovenská spoločnosť obchodujúca pod vedením človeka s dlhoročnou skúsenosťou v oblasti ochrany majetku.

Nie sme stotožnení so zložitými a nákladnými bezpečnostnými systémami, náročnými na obsluhu a zbytočne zaťažujúce peňaženku. Poskytujeme riešenia ľuďom, ktorí chcú efektívne chrániť svoj majetok a nezaťažiť pritom rodinný rozpočet.

Každý bezpečnostný systém Vám dodáme a namontujme tak, aby efektívne strážil zóny, ktorými by nutne zlodej musel prejsť.

Naši zákazníci

Idea chrániť najmä pocit bezpečia vznikla na základe z počutia príbehov mnohých okradnutých ľudí, ktorí síce prišli i o majetok, ale najmä prišli o čosi dôležitejšie. Prišli o pocit, že doma sú v bezpečí.

Domov je tam, kde máte svoju rodinu, svoje obľúbené miesto na oddych, svoje oblečenie i zubnú kefku. Predstavte si, že Vám niekto cudzí prejde v špinavých topánkach po posteli, vyhádže Vaše oblečenie zo skrine, nechá mastné odtlačky na sklách a zrkadlách a Vy v rozhádzanom byte ešte cítite jeho pach. Tipnite si, koľko nocí trvá, kým ten pach prestanete (sugestívne) cítiť?

Tieto pocity sú reálne, od reálnych ľudí, od našich známych. Zažili to a viac nechcú. Preto majú doma naše alarmy. Vedia totiž, že bezpečie nie je o majetku. Je to o pocite.

 
Chcete zabezpečiť (zaškrtnite)
Dom Byt Firmu Iné
Súhlasím so spracovaním osobných údajov.

Kontakt na nás
Infolinka 0940 606 022
Optimal Care s.r.o.
Haanova 14/A, 851 04 Bratislava
info@optimal-care.sk