Referencie

p. Petra - Trenčín

Alarm sme si dali namontovať na chatu a počas búrky nám strom na nej rozbil okno. Keďže alarm poslal informáciu o rozbití okna, tak sme sa o tom hneď dozvedeli a rýchlo sme okno opravili, aby nelákalo zlodejov. 

p. Ondrej - Nitra

Po Vianociach sme išli na návštevu k rodičom a nechali sme zapnutý stromček. Svetlá na ňom boli síce pekné, ale staršej generácie, čo sa nám skoro vypomstilo, nakoľko na nich prišlo ku skratu a následnému dymeniu, ako sa dotýkali stromčeka. Našťastie nás alarm od Optima Caru na tento dym upozornil a stihol som prísť domov skôr, ako sa z dymu stal požiar.

rodina Mihálikových - Bratislava

Alarm sme dali nainštalovať naším rodičom, aby sme ich ochránili. Keď sa raz vracali domov, tak medzi dverami priślo otcovi zle a stihol na alarme stlačiť tlaćidlo SOS, čo nám vyslalo signál a rýchlo sme sa k nemu dostali. To nám umožnilo rýchlo mu zavolať záchranku, ktorá skonštatovala, že prekonal malý infarkt. 

slečna Michaela - Bratislava

Mam alarm nainštalovaný už niekoľko mesiacov, zatial sa mi naštastie nič nestalo. Nehorelo a ani nas nevykradli, ale cítim sa bezpecnejšie.

 
Chcete zabezpečiť (zaškrtnite)
Dom Byt Firmu Iné
Súhlasím so spracovaním osobných údajov.

Kontakt na nás
Infolinka 0940 606 022
Optimal Care s.r.o.
Haanova 14/A, 851 04 Bratislava
info@optimal-care.sk